czwartek, 11 października 2012

Przy kawie o samych książkach, prawie... czyli kolejne SPOTKANIE BLOGERÓW KSIĄŻKOWYCH

Kochani blogerzy i książkoholicy, już niedługo rozpoczną się 16. Targi Książki w Krakowie. Pewnie wielu z Was szykuje się na wyprawę do dusznej Hali Targowej, gdzie przez cztery dni oddycha się tylko literaturą. Jeśli jednak będziecie mogli i chcieli oderwać się na moment od buszowania po stosikach wydawnictw, zakupów książkowych, spotkań z wielkimi pisarzami i stania w kolejkach po autografy, zapraszamy Was (my, czyli Kaś i Claudette) na kolejne już Spotkanie Blogerów Książkowych.Spotkanie odbędzie się w trzeci dzień Targów, tj. w sobotę, 27 października 2012 roku o godz. 16:00 w Cafe Botanica na ul. Brackiej 9.

Cafe Botanica znajduje się w niedalekiej odległości od Rynku Głównego w Krakowie, na jednej z przecznic odchodzących od Rynku (zapewne doskonale znanej fanom twórczości Grzegorza Turnaua). Dla lepiej zapoznanych z topografią Krakowa wspomnę, iż Botanica mieści się na drugim końcu Brackiej, bliżej Placu Wszystkich Św., tuż obok Kościoła Franciszkanów, PAT i Kurii, na przeciw Pałacu Larischa.
W dotarciu na miejsce pomocna będzie poniższa mapka:


Do Botaniki dojedziecie bezpośrednio z Targów Książki tramwajem nr 1. Wsiadacie na przystanku Centralna, wysiadacie zaś na Placu Wszystkich Świętych.

Serdecznie wszystkich zapraszamy :) Będzie nam bardzo miło gościć zarówno zeszłorocznych obecnych, jak i nowe twarze naszej blogosfery. Przy kawie lub herbacie i ciastku (dla głodnych też przy bajglu nowojorskim czy ciepłej ciabattcie) na pewno znajdziemy dużo ciekawych tematów do rozmowy :)

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości proszę o kontakt na maila: klaudia222@gmail.com

Bardzo też proszę deklarować swoją chęć przybycia, czy to w komentarzach pod tym postem, czy w mailu (wersja dla nieśmiałych ;)) 

Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam!

16 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Od Ciebie wcale nie jest tak znowu daleko do Krakowa, więc zapraszamy ;)
   A jak w tym roku się nie uda, to koniecznie w przyszłym!

   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Jestem początkująca, ale i tak bardzo chciałabym tam być:| A nie mogę, bo daleko... Trzeba coś takiego zorganizować w Bydgoszczy:]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A do Bydgoszczy to znowuż ja mam daleko :) Takie spotkania zwykle są problematyczne pod względem lokalizacji, bo zawsze ktoś ma za daleko.

   Szkoda. Jeśli nie teraz to może następnym razem.

   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. E tam, daleko :p Ja rok temu właśnie spod Bydgoszczy jechałam. Robert z Olsztyna, a Lena spod Szczecina. Odległość więc, to rzecz względna :P

   Usuń
  3. Faktycznie. Ale teraz masz zdecydowanie bliżej, więc siłą rzeczy musisz przybyć! :)

   Dla mnie każda podróż jest mordęgą, bo cierpię na chorobę lokomocyjną i jak w pociągu nazbyt telepie to nawet za bardzo nie mogę poczytać :/

   Ale już 5,5 godziny w samolocie minęło mi nie wiem kiedy, jakbym tylko wszędzie mogła podróżować w ten sposób...

   Usuń
 3. W zeszłym roku mnie nie było, ale w tym przyjdę! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja chciałabym być, ale fundusze i studia są nieubłagane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doskonale Cię rozumiem i bardzo żałuję, że nie uda Ci się przybyć. Jednak nic straconego - może za rok lub przy innej okazji uda się spotkać.

   Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Życzę wszystkim uczestnikom miłych wrażeń i pozdrawiam gorąco. Może za rok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie za rok! I dziękujemy za miłe życzenia!

   Pozdrawiam :)

   Usuń
 6. Na dzień dzisiejszy deklaruję, że będę:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo dziękuję za zaproszenie, jednakże mimo szczerych chęci nie dam rady być na tym spotkaniu ;(

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja z kolei właśnie w sobotę mam w planach odwiedzić Targi więc i na spotkaniu pewnie się pojawię o ile planów nie pokrzyżują mi polskie koleje państwowe :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...